Haberler

Turgutlu Tablet Tamir Servisi

Tablet Bilgisayarlar gündelik yaşamımızın ayrılmaz bir parçası. Bizi tüm sevdiklerimize bağlayan, çocukların oyun oynayarak, ders çalışarak vakit geçirdikleri bu akıllı kutuları yanımızdan ayırdığımızı artık hayal etmek çok güç. Farklı model ve seçeneklerle hayatımıza girmiş bu pratik araçların sorunları karşısında doğru Tablet teknik servis hizmeti almak elbette hepimizin hakkı. 2005 yılından beri Turgutlu bilgisayar tamiri, laptop tamiri, tablet tamiri yapan firmamız, cep telefonu tamiri servisi için gerekli tamir ekipmanlarını bünyesine katarak siz müşterilerimize hizmete devam etmektedir.Cep telefonu tamir ve onarım hizmeti verirken siz müşterilerimizin beklentileri doğrultusunda hareket ediyor.


Turgutlu Tablet Tamir Servisi Her Marka Tablet Onarımı İle Hizmetinizde


Her gün müşterilerimizden ve bayilerimiz aracılığı ile teknik servisimize gelen sorunlu tabletlerin tamiri ve parça değişimi işlemlerinini yaparken teknolojinin en son olanaklarını kullanarak büyük bir iş başardığımızı biliyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz tablet teknik servis hizmeti ile ekran kırılmalarına, ekran çatlamalarına, şarj dolum problemlerine, şebeke erişim sorunlarına, kırılmış/çatlamış tablet kasalarına, dokunmatik panel ve tabletiniz için hayati olan arızalı entegre sistemlerine anında müdahale ediyor ve hızlı bir şekilde telefonunuzu ilk günkü haline getirmeyi başarıyoruz. Firmamızın çok tercih edilen teknik servislerden biri olmasının nedeni güler yüzlü hizmet anlayışının yanında teknolojik olarak gelişmiş seçenek anlayışımızın olması. Dilerseniz firmamızdan tablet teknik servis hizmeti aldığınızda kazanacağınız ayrıcalıklardan biraz bahsedelim.


- Orijinal Çözüm Üretiyoruz önde gelen tablet markalarına bakım, onarım ve değişim hizmeti verirken kullandığımız tüm ürünler orijinal marka ürünler olmaktadır. Cihazınızın hiçbir parçası yan sanayi ürünlerle değişim görmez. Ekran camından, arka kapağa kadar her parça seri numaralı ve garantili olacaktır. Bu özelliği bir cep telefonu teknik servis hizmeti alırken aramayan kullanıcılar, ileride daha kötü sorunlarla karşılaşıyorlar.

-Garantili İşlem Yapıyoruz: Bize ulaştırdığınız tüm cihazlarınız, siz onay verdikten sonra en hızlı şekilde tamir edilir, gerekli parçalar değiştirilir ve kısa sürede size ulaştırılır. Bakım gören, parçaları değişen tüm telefonların bu işlemleri sonucunda firmamız otomatik olarak size garanti verecektir. Binlerce kayıtlı müşterimizden biri olarak garantili hizmet almanın, cep telefonu teknik servisimizin fırsatlarından yararlanmanın tadını çıkarın.

-Uygun Fiyat ve Uzman Kadro Bir Arada: Türkiye'de cep telefonları için teknik servis görevi yapan ilk firmalardan biri olarak yıllar içinde uzman bir teknisyen ailesi oluşturduk. cep telefonu teknik servis hizmetlerimizde müşteri memnuniyetini esas alan anlayışımızın bir parçası olarak kaliteli hizmeti size en uygun fiyatlarda vermeye çalışıyoruz. Bütçenizi sarsmayacak uzman desteği için firmamızla iletişime geçin.Teknik Servis İşlem Prosedürü;

1- Teknik servisimiz tarafından cihazınızın arıza tespit işlemi gerçekleştirilerek işlem ücreti çıkarılır.

2- Yapılan arıza tespit hakkında kullanıcıya bilgi verilir ve çıkarılan işlem ücreti hakkında bilgilendirme yapılır.

3- Kullanıcının işlem ücretini onaylaması durumunda cihaz üzerindeki işlemlere başlanır.

4- İşlemleriniz tamamlandığında firmamız kullanıcı ile tekrar irtibata geçerek cihaz durumu hakkında bilgilendirme yapar.

5- Kullanıcıya teslimatı yapılır.


en sık karşılaşılan sorunlar;

LCD Ekran kırılması
Sıvı Teması
Pil Değişimi
Wifi Bağlanmama Sorunu
Şarz Bağlantısının Bozulması
Kulaklık Bağlantısının bozulması
Arka Panel değişimi
Dokunmatik Bölümün çalışmaması
Home butonun çalışmaması
Kapanmama sorunu
Zil sesinin gelmemesi
Açılmama Sorunu
Mikrofon sesinin gitmemesi
Ekran kırılmaları
Tablet Dokunmatik arızaları
Batarya sorunları
Kasa değişimleri
Sesin karşıya gitmemesi veya karşıdan gelmemesi
Yazılımsal sorunlar
WiFi sorunları
Şebeke sorunları


Tamir hizmeti verdiğimiz Tablet markaları :

Casper Tablet Servisi, Piranha Tablet Servisi, Dell Tablet Tamiri, Samsung Tablet Tamiri, Grundig Tablet Tamiri, Lenovo Tablet Tamiri, Pro2000 Tablet Tamiri, Toshiba Tablet Tamiri, Sony Tablet Tamiri, Ainol Tablet Tamiri, Amazon Tablet Tamiri, Archos Tablet Tamiri, Arnova Tablet Tamiri, Artes Tablet Tamiri, BlackBerry Tablet Tamiri, Bookeen Tablet Tamiri, Braun Tablet Tamiri, Codegen Tablet Tamiri, Concord Tablet Tamiri, Cooler Master Tablet Tamiri, Cooper Tablet Tamiri, Creative Tablet Tamiri, Creatone Tablet Tamiri, Cube Tablet Tamiri, Dark Tablet Tamiri ,Dente Tablet Tamiri, Digiphone Tablet Tamiri, Escort Tablet Tamiri, Everest Tablet Tamiri, Evotab Tablet Tamiri, Excon Tablet Tamiri, Exper Tablet Tamiri, Ezcool Tablet Tamiri, Firebrand Tablet Tamiri, FreeBook Tablet Tamiri, Frisby Tablet Tamiri, Fujitsu Tablet Tamiri, General Mobile Tablet Tamiri, Gigabyte, GO Tablet Tamiri, Goldmaster Tablet Tamiri, Hashtab Tablet Tamiri, Hello Kitty Tablet Tamiri, Hi-Level Tablet Tamiri, Hometech Tablet Tamiri, HP Tablet Tamiri, HTC Tablet Tamiri, Huawei Tablet Tamiri, Inca Tablet Tamiri, Izec Tablet Tamiri, Kawai Tablet Tamiri, LG Tablet Tamiri, Logitab Tablet Tamiri, Merlion Tablet Tamiri, Microsoft Tablet Tamiri, Mobee Tablet Tamiri, Motorola Tablet Tamiri, MSI Tablet Tamiri, Navitech Tablet Tamiri, Next Tablet Tamiri, Nokia Tablet Tamiri, blio Tablet Tamiri, Ona Tablet Tamiri, Onyo Tablet Tamiri, Padopia Tablet Tamiri, Panasonic Tablet Tamiri, Pierre Cardin Tablet Tamiri, Poly Tablet Tamiri, Polypad Tablet Tamiri, Praktica Tablet Tamiri, Prestigio Tablet Tamiri, Pritech Tablet Tamiri, Probook Tablet Tamiri, Quadro Tablet Tamiri, Quatronic Tablet Tamiri, Reeder Tablet Tamiri, Rowell Tablet Tamiri, Smarttab Tablet Tamiri, Spec Tablet Tamiri, Stormax Tablet Tamiri, Sunny Tablet Tamiri, TouchPro Tablet Tamiri, Trident Tablet Tamiri, Unitab Tablet Tamiri, Vestel Tablet Tamiri, ViewSonic Tablet Tamiri, ViPPAD Tablet Tamiri, Volar Tablet Tamiri, Wacom Tablet Tamiri, X-Micro Tablet Tamiri.